İş Makinası Kumlama

İş Makinası Kumlama cihazları içinde bulunduğumuz yüz yılın en önemli iş makinelerinden birisi olmaktadır. İş Makinası Kumlama cihazları, özellik ile metal ve metal alaşımları ile yapılan ve ham maddesini yine bu ürünlerin oluşturduğu ürünlerde, boya veya kaplama gibi işlemler öncesinde ürünün yüzeyinde bulunan tortu, kireç, küf, mantar biyolojik ve kimyasal atıkların temizlenme işleminde kullanılmaktadır.

Bu İş Makinası Kumlama cihazları yapıları itibari ile zımpara ile aynı özelliği ve işlevselliği taşımaktadırlar. Kumlama cihazları, nasıl bir zımpara bir yüze sürtüldüğü zaman, istenmeyen ve kirli yüzeyi aşındırarak temizliyor ise, kumlama iş makineleri ve cihazlarının içinde bulunan, özel kumlama taşları; cihazın iç kısmında ve motor bölgesinde bulunan kompresörlerin oluşturduğu yüksek hava basıncı ile ürünün yüzeyine çarpmakta ve o bölgede istenmeyen aynı zamanda bu işlemden sonra yapılacak kaplama veya boyama gibi işlemlerin işlevselliğini engelleyecek doku ve yüzeyleri temizlemektedir.

Kumlama Cihazlarında Sektörün Öncü İsmi İle Tanışın!

Kurumsal anlamda iş makineleri ve iş teknolojileri üzerine hizmet veren firmamız uzun zamandır sektörün öncü isimlerinden birisi haline gelmiştir. Bu sektör üzerine vermiş olduğumuz ürün ve cihazlardan birisi olan kumlama iş makineleri, firmamızın garantisi ve yedek parça ağ servisi ile sizlerin hizmetindedir. Sadece kumlama cihazı satışı değil kumlama cihazı kumlama işlemlerinde kullanılan tüm özel kum çeşitleri ve tüm makine yedek parçaları firmamız bünyesinde sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bu anlamda vermiş olduğumuz hizmetler tamamen sertifikalı ve garantili olmaktadır.


Diğer Uygulama Alanları